М’який Аксесуар для дитячого самоката Єдиноріг, 19 см
М’який Аксесуар для дитячого самоката Єдиноріг
Розмір (см):
- Висота – 19
- Ширина – 10
- Товщина - 18
Матеріали:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
Цей аксесуар створений, щоб перетворити звичайну поїздку на справжню пригоду. Яскравий, м’який, Єдиноріг додає самокату характеру, робить його особливим і впізнаваним серед інших.
М’який, приємний на дотик і легкий Єдиноріг — не заважає руху, але додає настрою кожній прогулянці. Дитина не просто катається — вона бере з собою маленького фантастичного друга.
Аксесуар легко кріпиться та добре тримається, зберігаючи форму і вигляд навіть при активному використанні. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче додати більше кольору, радості та індивідуальності
Доставка у всі регіони України.
Ми є офіційним представником фабрики і працюємо з виробниками безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 19 см |
| Ширина | 10 см |
| Довжина | 18 см |
| Вага | 400 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴






