М’яка іграшка-сувенір, Полуниця, 13 см
М’яка іграшка Полуниця
Розмір (см):
- висота - 13
- ширина - 12
- товщина - 7
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
М’яка іграшка Полуниця — яскравий та “соковитий” аксесуар.
М’яка плюшева іграшка з реалістичним дизайном подарує гарний настрій та стане стильним доповненням інтер’єру. Приємна на дотик, компактна та зручна для гри або декору. Ідеальний варіант для подарунка дітям і дорослим.
Плюшева Полуниця — це порція гарного настрою щодня.
Доставка у всі регіони України.
Ми є офіційним представником фабрики і працюємо з виробниками безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 12 см |
| Довжина | 7 см |
| Вага | 200 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 358 ₴





