М’яка іграшка вівця
Розмір (см):
- Висота - 24
- Ширина - 30
- Довжина - 34
Матеріал:
- Основний – мікроплюш, штучне хутро.
- Наповнювач – синтепух.
- Фурнітура – пластик.
М’яка іграшка Вівця Ширлі - це іграшка-сплюшка, яку малюк не захоче випускати з рук і братиме її з собою навіть у ліжечко. Завдяки тому, що іграшка щільно набита наповнювачем – вона дуже пластична та неймовірно м'яка. Взявши Вівцю Ширлі хоч раз у руки, відразу ж захочеться обійняти її, тому вона точно стане улюбленою іграшкою.
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Хутро штучне |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Білий |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 30 см |
| Довжина | 34 см |
| Вага | 600 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴



