М’яка іграшка Пінгвін Дері, 25 см
М’яка іграшка Пінгвін Дері
Розмір (см):
- Висота – 25
- Ширина – 19
- Товщина - 17
Матеріали:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
Зустрічайте наймилішого мешканця Антарктиди — нашого плюшевого пінгвіненяти! Цей маленький мандрівник прибув прямо з льодового континенту, щоб принести тепло та радість у ваш дім. Ніжний плюш і безпечний наповнювач роблять іграшку приємною на дотик та зручною для обіймів.
Чудовий варіант для подарунка, декору дитячої кімнати або доповнення колекції плюшевих тварин. Пінгвін подарує море позитивних емоцій щодня.
Доставка у всі регіони України.
Ми є офіційним представником фабрики і працюємо з виробниками безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Копиця |
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 19 см |
| Довжина | 17 см |
| Вага | 400 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 426 ₴







