М'яка іграшка Дерпі, синій тигр, Кейпоп, Мисливці на Демонів, K- POP, Demon Hunters, 27 см




533 ₴
- В наявності
- Код: 00006-190
М'яка іграшка Дерпі, синій тигр, Мисливці на Демонів, 27 см
Розмір (см):
- Висота – 20
- Ширина - 13
- Довжина - 27
Матеріали:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
М’яка іграшка Дерпі — твій синій талісман у стилі K-POP та Demon Hunters!
Зустрічайте Дерпі — найхаризматичнішого синього тигра, який прийшов до нас прямо зі світу K-POP та всесвіту Мисливців на Демонів (Demon Hunters)! Цей стильний персонаж заввишки 27 см поєднує в собі зухвалий характер мисливця та неймовірну мімімішність. Його глибокий синій колір, виразний погляд та унікальні деталі образу роблять іграшку Дерпі (K-POP) ідеальним аксесуаром для кожного фаната корейської культури та темного фентезі. Дерпі готовий стати твоїм вірним напарником на полиці поруч з альбомами улюблених айдолів або головним героєм твоїх затишних вечорів!
Доставка у всі регіони України.
Ми є офіційним представником фабрики і працюємо з виробниками безпосередньо, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей віком від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Наповнювач | Синтепух |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 27 см |
| Вага | 500 г |
| Прання | Машинна/ручна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 533 ₴


