М’яка іграшка Кото-зайка 2в1, 47 см.
Іграшка Кото-зайка
Розмір (см):
- Висота - 21.
- Ширина - 15.
- Довжина - 9.
Матеріал:
- Основний – мікроплюш.
- Наповнювач – синтепух.
- Декор – вишивка.
Ви лише погляньте на цього рожевого пухнастика! На перший погляд він здається надзвичайно милим, але водночас і загадковим, адже спочатку незрозуміло хто це: зайчик чи котик. Та ми відкриємо Вам нашу таємницю - це іграшка з сюрпризом, адже за допомогою одного помаху руки вона перетворюється із Зайчика в Котика і навпаки. Не вірите? Придбайте собі нашого загодкового Кото-зайку і переконайтеся в чарах особисто!
Доставка в усі регіони України.
Ми офіційний представник фабрики і працюємо з виробниками напряму, без посередників.
Всі товари нашого інтернет магазину:
- сертифіковані;
- українського виробництва;
- безпечні для дітей від 3-х років;
- надійні у використанні;
- легкі у догляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Копиця |
| Страна производитель | Украина |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Мех искусственный |
| Наполнитель | Синтепух |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Длина | 9 см |
| Вес | 200 г |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 311 ₴




